FAIL (the browser should render some flash content, not this).


Genç ve dinamik Büromuz, kurumsal çalışmayı ilke edinmiş ve gerek sanal ortamın kolaylıklarından yararlanarak gerekse konvansiyonel mantıkta, direkt ve yerinde müdahale ile Şirketinizi zarara uğratacak durumlara karşı preemptive çözümler üretir. Bu çözümleri üretirken kalabalık hukuk bürolarının yarattığı ağır mali yükü müvekkillerine mâl etmemek için yenilikçi çalışma prensibiyle konusunda uzman kişilere ihtiyaç duyulduğunda başvurulan danışman olarak çalışmaktadır.

İş Hukuku, İcra İflas Hukuku, Gayrimenkul ve Tapu Kadastro Hukuku, İdare Hukuku, Sağlık Hukuku, Ticaret Hukuku ve daha birçok alanda Şirket çalışanlarının her daim ulaşabileceği güvenilir bir danışman olarak çalışmak, sizlerin dava ve icra takiplerini yürütmek bizim için bir zevk olacaktır. İş hayatınızın her aşamasında sağ kolunuz gibi hareket edecek olan Büromuz, iş müzakerelerinizde yanınızda not alan bir çalışan, ertesi gün ihtiyaç duyduğunuz sözleşmeyi hazırlayan danışman, litigation işlerinizin zihninizi meşgul etmemesini sağlayan bir avukat; kısacası hukukun yer aldığı her alanda adeta çözüm ortağınız olacaktır.

Ayrıca, corporate tecrübemiz sayesinde oluşturduğumuz geniş ve özgün İngilizce-Türkçe sözleşme veritabanı ve Büro içi yeminli mütercimlik hizmetimizle tüm hukuki münasebetlerinizde yanınızda olmak isteriz.

Güven, Samimiyet ve Ekonomi temel prensiplerimiz; profesyonellik davranış biçimimizdir.

Av. Özgür DEMİRHAN